7.6 C
Gjilani
Thursday, February 21, 2019

LAJME

Më Shumë

  Viti: Kryesuesi i Kuvendit Komunal, Naim Pira uron qytetarët për Ditën...

    Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Vitisë, Naim Pira ka uruar sot të gjithë qyetarëve vitias 17 Shkurtin-Ditën e Pavarësisë së Kosovës. "Të nderuar qytetarë të...

  Ekonomi

  Shtrenjtohen çmimet e konsumit

    Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e Harmonizuar të Çmimeve të Konsumit” (IHÇK) për muajin janar të vitit 2019, viti bazë...

  MOTI NE GJILAN

  Shpallje dhe Publicitet

  -->