Thursday, April 2, 2020

Dua Lipa prezanton koleksionin e dytë të ‘Pepe Jeans’

  Dua Lipa ka prezantuar koleksionin e ri të xhinseve. Dua Lipa vitin e kaluar kishte nënshkruar kontratë me ‘Pepe Jeans’ duke hedhur një hap të...

Loredana Zefi shpërblehet me çmim në “Swiss Music Awards”

“Swiss Music Awards” është një nga evenimentet më të mëdha që organizohet në Zvicër, ku artistët shpërblehen për punën e tyre. Pjesë e kësaj ngjarje...

Martesat më të shkurtra të yjeve

  Ka pasur disa martesa të famshëm jashtëzakonisht të shkurtër ndër vite. Ne kemi përpiluar një listë të disa martesave më të shkurtra të përfolura midis...

Arilena do e këndon “Shaj” në anglisht

  Këngëtarja që do ta përfaqësojë Shqipërinë sivjet në Eurovizio, Arilena Ara ka treguar disa gjëra rreth këngës “Shaj”. “Në Los Angelos udhëtuam për të punuar...

Jennifer Lopez sjell koleksion të këpucave dhe çantave

  Jennifer Lopez po e çimenton vendin e saj edhe në industrinë e modës. Camuto Group sot njoftoi se ka lëshuar koleksionin e Jennifer Lopezit me...

Snoop Dogg: Bryant më mësoi të bëhem person më i mirë

  Reperi Snoop Dogg i dha lamtumirën legjendës së basketbollit, Kobe Bryant, duke thënë se ai ishte një udhëheqës dhe model i shkëlqyeshëm. Në një intervistë...

Rita Ora: Nuk do harroj kurrë prej nga vij

  Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora së fundmi ka dhënë një intervistë për median e njohur amerikano-jugore, “SHOCK”. Gjatë intervistës Rita ka folur me krenari...

Rita Ora me shumë krenari e përmend Kosovën në intervistën e fundit

  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është një nga të ftuarat për të performuar në festivalin “Estéreo Picnic 2020”, në Kolumbi. Rita, mbiemri i...

Bebe Rexha: Janari ishte një ‘vit’ i vështirë, por ia dolëm

  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë si të rrëmbejë vëmendjen me statuset e saj në rrjetin social Twitter. Së fundmi, artistja me...

Rita Ora në ballinën e revistës së njohur, habit me pamjen e re

  Rita Ora së fundi ka pozuar për revistën e njohur “Love”. Këngëtarja shqiptare përveç që mbuloi ballinën e revistës, ajo po ashtu dha një intervistë,...