Super Edon Zhegrova, luan si zëvendësues dhe zë vend në formacionin e javës

0

 

Edon Zhegrova ka bërë një paraqitje shumë të mirë me Baselin në ndeshjen kundër Xamax.

Ylli i Kosovës asistoi në golin e barazimit për skuadrën e tij të cilën e shënoi Kemal Ademi.

Zhegrova pas kësaj paraqitje u përfshi në formacionin e javës në Superligën e Zvicrës.

Trajneri tashmë do të mendohet gjatë pse ylli i Kosovës nuk ka luajtur startues në pjesën tjetër të kampionatit.

PËRGJIGJU