Plaçkiten para në një këmbimore të Gjilanit

0

 

Në rrugën “Adem Jashari” të Gjilanit , një person ka raportuar se tre persona të maskuar me përdorim force kanë depërtuar në lokalin – këmbimoren e tij dhe kanë vjedhur kasafortën në të cilën sipas ankuesit ka pasur: dollarë amerikanë, franga zvicerane dhe euro, ka njoftuar policia.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, për rastin është informuar prokurori.

PËRGJIGJU