Humb kontrollin mbi veturë dhe përfundon në një kafiteri

0

 

Një person në Gjilan, duke drejtuar automjetin e tij nga pakujdesi ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një lokal-kafiteri.

Si pasoj lëndime trupore kanë pësuar tre persona të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor.

PËRGJIGJU