Wednesday, February 26, 2020
Bie një person nga lartësia 2.5 metra, duke punuar, në Gjilan

Bie një person nga lartësia 2.5 metra, duke punuar, në Gjilan

0

 

Një person dje është lënduar pasiqë ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metra, në Gjilan.

Në bazë të njoftimit nga Policia e Kosovës, ai ishte duke punuar kur kishte pësuar këtë incident.

Ai është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Gjilanit.

“Rr. Lufta e Gjilanit, Gjilan 13.02.2020-10:05.  Është raportuar se viktima mashkull kosovar është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Gjilanit pasi  që i njëjti derisa ishte duke punuar kishte rënë nga një lartësi prej 2.5 metrave dhe ka pësuar lëndime trupore”, thuhet në njoftim.

PËRGJIGJU