Elvana Gjata, sinonim i stilit

0

 

Këngëtarja Elvana Gjata është një prej artisteve më të pëlqyera për publikun.

Krahas vokalit të fuqishëm, ajo njihet edhe për stilin unik që bart në çdo paraqitje publike.

Albumi i saj i fundit me gjashtë këngë është pritur shumë mirë nga publiku dhe vazhdojnë të dëgjohen ende.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe të reja, e ajo që të bie në sy është padyshim stili i saj.

Edhe në foton e fundit ajo duket shumë me stil me flokë të lidhura dhe e veshur me ngjyrat  blu dhe të bardhë.

 

PËRGJIGJU