Sunday, February 28, 2021

Lutfi Haziri: Apeloj qytetarët që në qetësi dhe në mënyrë solemne të dalin dhe...

0
  Kryetari i Degës së LDK-së dhe i Komunës së Gjilanit, njëherësh nënkryetar në nivel qendror, Lutfi Haziri, ka votuar sot bashkë me familjen e...

LDK e Gjilanit: Të gjitha vendvotimet janë hapur me kohë dhe procesi deri tani...

0
  Lidhja Demokratike e Kosovës në Gjilan ka ftuar qytetarët që të dalin në mënyrë masive për ta shprehur vullnetin e tyre të lirë përmes...

Kosova sot voton për Kuvendin e ri

0
  E diela e 14 shkurtit është ditë votimesh në Kosovë. Nga ora 7:00 e mëngjesit do të hapen të gjitha vendvotimet në Republikën e...

Kandidatët për deputetë nga LDK e Gjilanit zotohen se do të jenë zë i...

0
  Kandidatët për deputetë nga LDK e Gjilanit, Lirije Kajtazi, Imet Rrahmani e Faton Bislimi, janë mirëpritur sot nga kryesia e Shoqatës së Pensionistëve të...

Lutfi Haziri: Me brendet e tyre, Albimi e Integj janë krenaria e Gjilanit dhe...

0
  Kryetari i Degës së LDK-së dhe i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, bashkë me kandidatët për deputetë nga Gjilani, kanë qëndruar sot në kompaninë...

Edhe Lagjja e Spitalit zotohet për mbështetje të fuqishme për LDK-në më 14 shkurt

0
  Lista e LDK-së për deputetë nga Gjilanit ka marrë përkrahje të fuqishme edhe nga banorët e Lagjes së Spitalit.  Në emër të tyre ka folur...

Kjo është përkrahja e jashtëzakonshme e familjes së Valentina Bunjaku-Rexhepit për LDK-në

0
  Familja e deputetes Valentina Bunjaku-Rexhepit ka bërë organizim impresiv në mbrëmje, duke përkrahur fuqishëm kandidatët për deputetë nga LDK e Gjilanit për zgjedhjet e...

Zhegra e Idriz Seferit dhe Agim Ramadanit i jep mbështetje masive listës së LDK-së

0
  Zhegra e Idriz Seferit e Agim Ramadanit i ka dhënë mbështetje të fuqishme kandidatëve për deputetë të LDK-së në Gjilan për zgjedhjet e 14...

Qeveria Kurti do të jetë për të gjithë

0
  Sot, në Qendrën e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Gjilan, kandidatët për deputet Luan Aliu, Arijeta Rexhepi dhe Alban Hyseni, pritën në takim përfaqësues të personave...

Lutfi Haziri: Kemi qenë dhe do të jemi krahë i fuqishëm i fermerëve të...

0
  Mbështetje të fuqishme i kanë dhënë fermerët e Gjilanit kandidatëve të LDK-së për deputetë, në zgjedhjet e 14 shkurtit. Kryetari i Degës së LDK-së dhe...