7.6 C
Gjilani
Sunday, September 22, 2019

Dr. Elezi : Sëmundja e TBC-së të shërohet, e jo të fshehet !

    Gjilan, 13 shkurt 2013 - Në repartin e dispanzerisë së sëmundejve të mushkrive, të Spitalit Rajonal në Gjilan, tash për tash janë shtrirë, dhe...

Katy Perry: “Tmerri që përjetova me fantazmën një natë para se të merrja çmimin...

  “Vetëm çmimin nuk mund të imagjinoja në fazën që isha”, tha ajo. Ka befasuar këngëtareje e famshëm Katy Perra, fansat si dhe mbarë opinionin, me...

Çka vëren mashkulli te një femër

Shumë femra mendojnë vazhdimisht se cilat janë ato gjëra që meshkujt i vërejnë tek to. Natyrisht, pas linjave trupore dhe atributeve fizike,meshkujt fillojnë t’i vërejnë edhe personalitetin dhe karakterin...

“Big Brother” fillon së shpejti, ja si ndryshon spektakli

      Për ata që kanë aplikuar, këto janë ditë tepër emocionuese, pasi shou më i madh në Shqipëri, “Big Brother”, do të fillojë shumë shpejt. E shtuna...

Tuna në shoqëri me ish të dashurin e Dafinës? (FOTO)

    Një fotografi e publikuar nga një mik i Altuna Sejdiut, e shfaq atë në shoqëri me ish-të dashurin e Dafina Zeqirit, Krenar Çoçaj. Yll Press...

Hapësirave të SRGJ-it,- instalohen kablo elektrike nëntokësore

      Gjilan, 4 dhjetor 2013 Pas nënshkrimit të një marrëveshjeje mes përgjegjësit të Spitalit Rajonal të Gjilanit ( SRGJ ) dhe të KEK-ut, për punëtorët shëndetësor...

Si të kujdesemi për flokët me probleme?

    26.12.2012 Nuk thonë kot se flokët janë gjysma e bukurisë, por për t’i pasur gjithmonë në gjendjen e duhur, duhet t’u kushtojmë shumë kujdes. Në...

Si të kujdesemi për flokët me probleme

Nuk thonë kot se flokët janë gjysma e bukurisë, por për t’i pasur gjithmonë në gjendjen e duhur, duhet t’u kushtojmë shumë kujdes. Në...

Vdes aktori amerikan, Jack Klugman

Aktori amerikan, Jack Klugman, i cili është shfaqur në seri të njohura televizive në vitet 1970 dhe 1980, ka vdekur në moshën 90 vjeçare. Djali...

Këngëtarja më e paguar në botë

  Britney Spears është këngëtarja më e paguar në botë. Kështu të paktën e ka radhitur revista “Forbes” atë e cila ishte kishte arritur të mund...
-->