Monday, September 21, 2020

Dua i kthehet studios për këngët e reja

  Dua Lipa ka nisur punën për këngët e reja. Dua Lipa nuk po qëndron në Kaliforni vetëm për argëtim, por edhe për të punuar në...

Edhe pse jeton në Amerikë, Bebe Rexha nuk i harron zakonet shqiptare

  Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, tashmë ka ndërtuar jetën dhe karrierën profesionale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo është mjaft aktive dhe...

Kida ndryshon sërish pamjen

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi, e njohur si Kida, vazhdon të jetë në trend me stilin. Bukuroshja kohëve të fundit është parë të eksperimentojë...

​Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha”

  Njerëzit janë përpjekur t’i përshtaten një normaliteti të ri në kohën e COVID-19, duke sjellë një sërë eventesh të rëndësishme ashtu siç ishte dhe...

Adelina Ismail falënderon Izraelin për njohjen e Kosovës

  Në Uashington pas nënshkrimit të marrëveshjes për normalizimin ekonomik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë ku ishin të pranishëm edhe kryeministri Hoti dhe presidenti serb Aleksandar...

Pas pushimeve, Rita i rikthehet studios muzikore

  Rita Ora ka nisur punën për këngët e reja. Rita Ora ashtu si shumë të tjerë, gjatë kësaj periudhe ka shijuar në maksimum pushimet. Ajo tash...

Dafina Zeqiri i jep fund thashethemeve për prishjen e raportit me Kidën!

  Pardje u raportua se Dafina Zeqiri me Kidën kanë prishur raportin shoqëror mes tyre. E gjitha u keqkuptua për shkak të një postimi të Dafina...

Bebe Rexha sjell pamje nga festa për ditëlindjen e 31-të

  Bebe dukej krejtësisht ndryshe për ditëlindje. Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit fotografi nga ndeja që kishte organizuar për të festuar ditëlindjen. Këngëtarja kishte zgjedhur të...

Dua Lipa, imazh i YSL Beauty

  Këngëtarja Dua Lipa është zgjedhur për të qenë imazh i YSL Beauty. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e suksesshme dhe...

Dhurata Dora ftohet për bashkëpunim nga dy brende të mëdha botërore

  Suksesi i Dhurata Dorës çdo ditë e më shumë po merr vëmendje të jashtëzakonshme në tregun ndërkombëtar. Kjo gjë si duket po i impresionon kompanitë...