Friday, March 5, 2021

Kida s’i rezistoi dot trendit të ri të flokëve dhe duket WOW

0
  Përpos sukseseve të shumta, Kida ka tërhequr vëmendjen kohët e fundit për ndryshimet drastike që ka bërë shpeshherë në look. Pasi i ktheu flokët...

Dafina Zeqiri nuk i kursen pozat në veturë me DJ Geek

0
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është padyshim ndër më të dashurat ndonjherë. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të...

Këngët e Dua Lipës dhe Rita Orës në top 5 më të mirat në...

0
  Artistet shqiptare me famë botërore vazhdojnë me suksese të njëpasnjëshme. Edhe pse Dua Lipa ka qenë më aktive sa i përket projekteve muzikore, edhe Rita...

Me një fotografi të Adem Jasharit, Unikkatil uron 13 vjetorin e Pavarësisë

0
  Reperi ka uruar 13 vjetorin e Pavarësisë. Me një imazh të heroit legjendar Adem Jashari, Unikkatil ka zgjedhur të uroi Pavarësinë e Kosovës. Në fotografinë e...

Ka ndërruar jetë kitaristi Valton Berisha

0
  Ka ndërruar jetë kitaristi i njohur, Valton Berisha, që ishte anëtar i grupit “Purgatory”. Lajmin e kanë konfirmuar kolegët e tij, të cilët kanë shprehur...

Bebe Rexha thotë se albumi i saj i ri është ‘i errët’ dhe me...

0
  Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është në përfundim e sipër të albumit të saj të radhës. Albumi i saj i parë...

Dua Lipa publikon këngën e re “We’re Good”

0
  Dua sapo publikoi këngën më të re në Youtube. Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka lansuar këngën e saj të re, kësaj radhe ajo vjen me...

Rita Ora publikon promon e këngës së re

0
  Këngëtarja të premten do e lansojë projektin e ri. Pas një kohe pauze, Rita Ora ka zgjedhur të rikthehet fuqishëm. Ajo publikoi promon e klipit, teksa...

Yll Limani publikon këngën e re “Pray”

0
  Këngëtari ka lansuar projektin e radhës. Yll Limani ka zgjedhur bashkëpunimin me Cricket së fundi, shkruan lajmi.net Edhe kënga “Ndoshta” e publikuar pesë ditë më parë...

Ariana Grande fiton titullin e 20-të të Rekordeve Botërore Guinness

0
  Ariana Grande po vazhdon të thyejë rekorde të njëpasnjëshme në karrierën e saj. Veprimi i fundit i yllit botëror? Fitimi i titullit të saj të...