7.6 C
Gjilani
Friday, November 15, 2019

Flori Mumajesi vjen ne “Ta boj me drita” (Video)

  Këngëtari nga Shqipëria Flori Mumajesi ka publikuar këngën më të re të titulluar “Ta boj me drita”. Protagonist i videospotit është vet Flori i...

Për kë shpenzon më së shumti Çiljeta

Ëmbëlsira e jetës së Çiljetës pa dyshim se është Fernando, djali i saj i vetëm. Pavarësisht që kohët e fundit nuk preferon ta shfaqë shumë...

Ja pse e braktisi babai Dafina Zeqirin dhe nënën e saj

Të pashme dhe të famshme në fusha të ndryshme, motrat Dafina Zeqiri në muzikë dhe Besa Tafari në modeling. Deri para pak kohësh njihnim vetëm...

Ku është e bukura Stela? (Foto)

Është një nga femrat jo vetëm më të bukura shqiptare por dhe më të zonjat. E kemi fjalën për Stela Matoshi, e nëse doni të...

Sadna dhe Ragni, rivale në jetën reale

Të dyja aktoret janë bërë të njohura në telenovelën “Bidai”, që transmetohet në Tv Klan. Sara Khan (Sadna) dhe Parul Chauhan (Ragni) në jetën...

Kate Winslet, për herë të parë me Woody Allen

Kate Winslet do të luajë përkrah Will Smith në “Collateral Beauty”. Edhe pse vazhdon të akuzohet se ka abuzuar me vajzën e tij, regjisori Woody...

Rita Ora i shmanget takimit me ish-të dashurin

Lidhja e tyre nuk përfundoi në mënyrë paqësore. Kështu Rita Ora dhe ish- i dashuri i saj Calvin Harris, fatmirësisht ju shmangën njëri tjetrit...

Genci e quan marrëzi Top Awards, të mos persëritet (Foto)

Mbrëmë është mbajtur Top Awards, eventi ku shumë artistë morën çmime. Por, shumë të tjerë e bojkotuan atë, transmeton Bota Sot. Këngëtari Genc Prelvukaj është një...

Edhe një nuse merret me helikopter (Video)

  Trendi i marrjes së nuseve me helicopter po vazhdon. Derisa e para ishte një nuse nga Ferizaj, kësaj radhe, Shqiponja ka pasur një fat...

Genta shokon me pamjen e saj, ja si është dukur dikur (Foto)

Botox në buzë, po, po. Ne i hodhëm një sy galerisë së Genta Ismajlit ndër vite. Ndryshimi i dukshëm në buzët e këngëtares na bën...