7.6 C
Gjilani
Wednesday, May 22, 2019

Gili: Fustanet e mia në ankande shiteshin nga 10 mijë euro

Pas 30 viteve në skenë, Fevzije Konjushevci, apo e njohur si Gili, vazhdon të shkëlqejë dhe të pëlqehet si këngëtare. Nënë e dy djemve...

Rita Ora me dekolte të ekzagjeruar indinjon britanikët

Rita Ora i është bashkuar Tom Jones, Ricky Wilson dhe Will.i.am si pjesë e jurisë së edicionit të katërt të “The Voice” në Britaninë...

Rita Ora e do shumë nënën e saj

  Dashuria për familjen është mbi të gjitha. Sidomos, dashuria ndaj nënës është më e madhja në botë. Këtë e ka treguar edhe këngëtarja Rita...

Ja reagimi i Xhensila Myrtezaj pas bllokimit të këngës

Youtube ka bllokuar këngën e publikuar disa orë më parë të Xhensila Myrtezaj në bashkëpunim me Mozzik. Sipas njoftimit të youtube thuhet se kënga...

Kur Era Istrefi ishte një vajzë e ndrojtur që shoqëronte motrën, foto e 4...

Ishte koha kur Nora Istrefi u bë pjesë e “Këngës Magjike” dhe të gjithë flisnin për fustanin e saj të bardhë me një supër...

Ylli botëror kopjoji këngën e Valton Krasniqit, do të nisin procedurat ligjore

Frymëzimi nga materiale të tjera muzikore është prej kohësh një fenomen shumë i diskutuar, e në fakt artistë të njohur dhe emra të mëdhenj...

Soni Malaj, perfekte në fotot e reja

  Këngëtarja Soni Malaj, përmes disa fotove profesionale të publikuara në rrjetet sociale ka treguar se edhe ajo është ndër femrat më të bukura të...

Komenti në gjuhën shqipe që nëna e Ritës i ka shkruar asaj

  Rita Ora ka publikuar disa imazhe ku shfaqet tejet joshëse. Pëlqimet nga fansat nuk kanë munguar por edhe komentet e ndryshme i kemi parë të...

Kida duket joshëse edhe kur vë shumë pak make up

I ka vetëm 18 vjet por nuk lë përshtypje të tillë! Kjo për shkak se Kida tash e një kohë është shndërruar në një personalitet...

Elvana Gjata publikon këngën e re (VIDEO)

  “Ku vajti” mbanë emrin projekti më i ri i Elvana Gjatës. Kënga është punuar në studion e Redbox Entertainmet ndërkaq për tekstin është përkujdesur vetë...
-->