7.6 C
Gjilani
Monday, March 25, 2019

Shakira: Do t’i jap gji djalit deri në fakultet

Nuk mund të ndaloj. Më duket që do t’i jap gji djalit tim derisa të bëhet për tu regjistruar në fakultet, deklaroi këngëtarja e...

Sunaj Saraqi fiton betejën kundër kancerit!

Këngëtari Sunaj Saraqi ka marrë së fundmi një lajm që e priste gjatë. Pas një beteje që nisi në dhjetor të vitit 2014, ai...

Dua e mahnitshme në New York

  Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa është duke qëndruar në New Work. Nga atje ajo ka publikuar një fotografi, ku i tregon format e saj...

Reflekton Bebe Rexha

  Në një mënyrë ose tjetër Bebe arrin të depërtojë tek vëmendja e publikut me sukses. Kënga e saj e fundit ‘I Got You”, i shtoi...

Flamuri mbi Beograd, Rita Ora: Krenare, bac u kry bre!

  Këngëtarja nga Kosova Rita Ora është shprehur se është krenare për valëvitjen e flamurit me hartën e ‘Shqipërisë Etnike” dhe fotot e dy figurave...

Sienna Miller topless kundër gossip

Pa sytjena duke u parë në pasqyrë, pastaj e shtrirë në shtrat e veshur vetëm me mbathje dhe duke treguar vithet e saj. Sienna...

‘Longari’ i ‘Familjës Moderne’ me fat, ja çfarë bashkëshortje të bukur ka

Ilir Prapashtica është emri i aktorit të njohur me emrin artistik ‘Longari’ nga seriali ‘Familja Moderne’. Ilirin jemi mësuar gjithëherë ta shihim duke aktruar në...

Aksionet humanitare të Labinot Tahirit japin frytet e para

  Duket se aksioni për ndihmën në njerëzit në nevojë i Labinot Tahirit po i jep frytet e veta. I tillë është edhe rasti me nëntë...

Rita, mëson të ngasë makinën

  Duket se Rita Ora akoma nuk ia ka marrë dorën drejtimit të automjetit. Ajo është fotografuar të mërkurën në rrugët e Los Angelesit se...

Elvis Presley mund të jetë gjallë në një univers paralel?!

Nga të gjitha gjërat e habitshme që ka parashikuar shkenca, më e çuditshmja është se universi ku ne jetojmë mund të mos jetë i...
-->