7.6 C
Gjilani
Monday, March 25, 2019

Besa e “djeg” në Rumani

Besa Kokëdhima ka vetëm dy ditë, që ka nxjerrë këngën e saj më të re “Burning”. Kjo këngë për të cilën Besa ka shumë...

Elvana Gjata: Familja, gjëja më e shtrenjtë në botë

  Elvana Gjata ka shfrytëzuar rrjetin social “Facebook” për të shprehur dashurinë që ndjen për prindërit e saj. “Zgjedh ta ndaj me ju këtë ndjesi timen...

Afërdita e harron Shpatin dhe ‘ngacmon’ Xhakën

  Deri tani në lidhje me ndarjen e tyre ka folur shume shkurt këngëtari Shpat Kasapi. Ditët e fundit Shpati ka treguar se ka qenë...

Miriam Cani vjen me një këngë të re!

Miriami më në fund do të na sjell një këngë të re. Në videon e shkurtër të publikuar në Youtube, vërehet që kënga e...

Shaqiri i përkushtuar ndaj tre gjërave: Bayernit, fesë dhe familjes

  Gazeta zvicërane "Blick" i ka kushtuar një reportazh lojtarit shqiptar Xherdan Shaqiri i cili luan me Bayern Munich. Gjatë intervistimit, Shaqiri ka thënë se është i...

Justin Bieber nuk e mbajnë këmbët, rrëzohet në skenë

  Konsumi i marihuanës dhe argëtimi i tepërt e ditëve të fundit, duket se ka qenë arsyeja që këngëtari Justin Bieber të mos e mbajnë...

Besart Halimi vjen me klipin e “Dhimbja”

                              "Dhimbja" është kënga të cilës këngëtari Besart Halimi i ka publikuar videospotin e ri. Kënga është pjesë e albumit të ri me gjithsej 10 këngë,...

Rita Ora: S’kam qenë kurrë në lidhje me Rob Kardashian

  Këngëtarja Rita Ora ka deklaruar se ajo nuk ka qenë kurrë në lidhje me Rob Kardashian. Pop ylli Rita Ora dhe ylli televiziv Rob...

Iliri i Big Brother: Kam pasur një të dashur 61-vjeçare

  Iliri me Xhimin të ulur në kuzhinë, bëjnë bisedë mbi lidhjet e tyre. Iliri i rrëfehet se ndër lidhjet që ai ka pasur, vajza më e re ka qenë 27 vjeçe,...

Rita Ora, me një veshje si “pulë” (FOTO-LAJM)

Rita Ora bën shpesh zgjedhje të këqija sa i përket modës por veshja e fundit e saj është kritikuar sërish nga mediat e huaja....
-->