7.6 C
Gjilani
Tuesday, July 16, 2019

Madona bëhet miliardere

  Këngëtarja e famshme amerikane, Madonna, është bërë miliardere. Para dy vjetësh, prona e saj është vlerësuar në 700 milionë dollarë, por, si duket, mbretëresha e...

Vigani puth Elenën: Unë vdes për ty

  Dy djemtë nga Kosova, Vigani dhe Edberi kanë trazuar përditshmërinë e Shtëpisë së Big Brother 6. Vajzat që ditën e parë kanë krijuar një...

Rita Ora: Do të zhvishesha për fansat

  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka deklaruar se ajo do të zhvishej pa problem për fansat e saj, nëse ata do ta kërkonin këtë. Sipas...

Mjekët, Rihanës: “Ndrysho mënyrën e jetesës se do të sëmuresh shumë keq!”

  Rihana rrezikon të sëmuret sërish për shka të stilit të saj të jetesës. Ky paralajmërim ka ardhur nga mjekët e saj të cilët e...

Eliza Dushku, prezanton faqen zyrtare në internet

  Aktorja Eliza Dushku sapo ka prezantuar faqen e saj zyrtare në internet, në të cilën mund të gjeni informacione rreth aktivitetit artistik të aktores...

Besa e “djeg” në Rumani

Besa Kokëdhima ka vetëm dy ditë, që ka nxjerrë këngën e saj më të re “Burning”. Kjo këngë për të cilën Besa ka shumë...

Elvana Gjata: Familja, gjëja më e shtrenjtë në botë

  Elvana Gjata ka shfrytëzuar rrjetin social “Facebook” për të shprehur dashurinë që ndjen për prindërit e saj. “Zgjedh ta ndaj me ju këtë ndjesi timen...

Afërdita e harron Shpatin dhe ‘ngacmon’ Xhakën

  Deri tani në lidhje me ndarjen e tyre ka folur shume shkurt këngëtari Shpat Kasapi. Ditët e fundit Shpati ka treguar se ka qenë...

Miriam Cani vjen me një këngë të re!

Miriami më në fund do të na sjell një këngë të re. Në videon e shkurtër të publikuar në Youtube, vërehet që kënga e...

Shaqiri i përkushtuar ndaj tre gjërave: Bayernit, fesë dhe familjes

  Gazeta zvicërane "Blick" i ka kushtuar një reportazh lojtarit shqiptar Xherdan Shaqiri i cili luan me Bayern Munich. Gjatë intervistimit, Shaqiri ka thënë se është i...
-->