Saturday, January 25, 2020

Paltrow femra më e bukur në botë për 2013

    Aktorja hollivudiane, Gwyneth Paltrow, është shpallur femra më e bukur në botë në ondazhin që organizon revista amerikane People pqër vitin 2013. Paltrow ka lënë...

Adelina: Nuk futem në politikë, jam ultranacionaliste (Video)

  U përfol shumë ardhja e këngëtares së njohur, Adelina Ismajli, në Prishtinë. Ajo të shtunën ishte e pranishme në  23 vjetorin e themelimit të...

Adelina Ismajli do i futet politikës?

    Një prej divave të muzikës shqiptare ka vendosur t’i futet rrugës së politikës. Adelina Ismajli është kthyer në Prishtinë për të kënduar në një sër...

Anjeza Shahini specialiste në Ministrinë e Kulturës

  Këngëtarja e mirënjohur Anjeza Shahini, pritet të nisë në fillim të muajit maj një punë të re. Përfaqësuesja e parë e Shqipërisë në Eurovizion,...

Ermali dhe Ami në pritje për t’u bërë prindër

  Thashethemet e fundit thonë se Ermali dhe Ami në në pritje për t’u bërë prindër. “Zoti ka vendosur t’i bekojë me një fëmijë”, ka...

Kriset martesa e Victoria dhe David Beckham?

  Krisje në martesë? Asgjë nuk është e sigurt, por Victoria Beckham ndjehet e lënë pas dore nga bashkëshorti i saj, David Beckham. Kështu raporton...

Rita Ora ndihmon “gruan” e saj

  Modelja Cara Delevingne po tenton që t`ia kalojë koleges Kate Moss duke filluar karrierën si këngëtare. Që të ketë sukses edhe më të madh në...

Ulpiana Lama përjeton nga pesë aksidente në javë

  “Krahasuar nga niveli emocional, siç tregojnë studimet, edicioni i përditshëm është i barabartë me një aksident me makinë. Pra unë bëj pesë aksidente me...

Oops! Adelina kujdes

    Ngjyra e saj e preferuar është pink, të paktën këtë ka treguar në bazë të veshjes me të cilën shfaqet kohëve të fundit. Një...

Labinot Tahiri synon të mbarojë shkollën e mesme

Në kohën kur të gjithë gjeneratat e reja po avancohen dhe i kanë sytë kah shkollimi i mëtutjeshëm, as këngëtari jonë i njohur Labinot...