7.6 C
Gjilani
Friday, November 15, 2019

Bebe Rexha interpreton kolonën zanore të “Maleficent 2”

  Bebe Rexha ka arritur edhe një sukses të ri në karrierë. “Diesney” ka përzgjedhur artisten shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, për të kënduar kolonën...

Pas shumë kërkesash nga fansat, Alban Skenderaj ka një befasi për ta

  Alban Skenderaj është një artist shqiptar mjaft i pëlqyer për llojin e muzikës që bën, por edhe për koncertet e veçanta që i organizon,...

Dua Lipa, gjithmonë kujtoj rrënjët e mia dhe të krenohem për këtë

  Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, së fundmi ka dhënë një intervistë ekskluzive për revistën e famshme Vogue, ku ka folur rreth më...

Ariana Grande kërkon dëmshpërblim prej 10 milionë dollarësh nga Forever 21

  Ariana Grande hedh në gjyq markën e famshme të rrobave për 10 milionë dollarë. Këngëtarja Ariana Grande po kërkon dëmshpërblim prej 10 milion dollarësh nga...

Capital T inspirues, viziton nxënësit për ditën e parë të shkollës

Capital T viziton shkollën ku mori mësimet e para. Capital T dje paralajmëroi se gjatë natës do të publikojë një video shumë speciale në Youtube...

Ardian Bujupi publikon trailerin e klipit “Casino”

  Këngëtari shqiptar i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Ardian Bujupi, këtë vit publikoi një sërë projektesh të suksesshme. Artisti në fjalë po vazhdon të...

Rita Ora duket senzacionale në kampanjën e saj të re

  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, përveç muzikës ka treguar gjithmonë se është shumë e zonja edhe në biznes. Ajo vazhdimisht nënshkruan marrëveshje me...

Fifi e konfirmon pjesëmarrjen në “Kënga Magjike 2019”

  Festivali i madh i muzikës “Kënga Magjike” këtë vit pritet të mbahet në datat 4, 5 dhe 7 shtator. Në mesin e shumë artistëve, pjesëmarrjen...

Granit Xhaka shumë shpejt pritet të bëhet baba

  Graniti së shpejti babë, dashuria disa vjeçare me Leonitën pritet të sjellë frytin e parë në familje. Duket se gruaja e yllit të Arsenalit është...

Çunmulaj i përgjigjet me ironi fansit që e quajti “të llastuar”

  Modelja e njohur Emina Çunmulaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme...