7.6 C
Gjilani
Saturday, December 14, 2019

Do të bëjë seks me 100 mijë meshkuj!

  Një vajzë polake ka vendosur që të udhëtojë në të gjithë botën me një mision të habitshëm: kërkon të bëjë seks me 100 mijë...

Lind në helikopter, mbi det

Një kroate 36 vjeçe nga ujdhesa Korçull ka lindur sot foshnjën djalë në helikopter të aviacionit kroat të luftës. Lindja e pa rëndomtë, të cilës...

Kaprojtë pushtojnë qytetin japonez

Qyteti Nara në Japoni është shndërruar në “shtëpi” të një tufe të rreth një mijë kaprojsh, të cilëve nuk trazohen nga komunikacioni derisa bredhin...

I ofrojnë 1 milionë dollarë të heqë mjekrën, refuzon

  Njëri ndër lojtarët më të njohur të lojës së bejsbollit në SHBA, Brian Wilson i ekipit LA Dodgers, është i njohur edhe për imazhin...

Ruajti virgjërinë për 82 vjet, e përdhunon hajduti

Një grua që e kishte ruajtur virgjërinë si virtytin më të shtrenjtë, e humbi atë në moshën 82-vjeçare, kur një i ri hyri në...

Binjakët identikë në gjyq, vetëm njëri është përdhunues

  Një çift binjakësh identikë u paraqitën  në një gjykatë britanike, në një prej çështjeve që kanë tërhequr më shumë vëmendje së fundmi për të...

Flokët më të gjatë në botë

  Asha Mandela ka flokë të gjatë 16 metra, që peshojnë 19 kilogramë dhe që mund ta paralizojnë sipas doktorëve sepse pesha e tyre krijon...

Dymbëdhjetëvjeçari mposhti aligatorin 2,5 metrash

Dymbëdhjetëvjeçari Xhoi Mafo nga Karolina Jugore është kthyer në një hero dite, pasi ai e shpëtoi fqinjën, Tamra Shatak,  duke e nxjerrë nga nofullat...

Kapet peshku 233 kg, rekord botëror

Është pothuajse i madh sa një gorillë, peshon 233 kg dhe është i gjatë 2 metra e 36 centimetra. Bëhet fjalë për një ‘halibut’...

Dalin nga xhungla pas 40 vjetësh

Një burrë i moshuar dhe djali i tij që ishin larguar për të jetuar në xhungël gjatë luftës katër dekada më parë, u bindën...