7.6 C
Gjilani
Tuesday, July 16, 2019

Kadriu : Ne nuk japim premtime të kota, por veprojmë dhe realizojmë

  Gjilan, 8 tetor 2013 -Rexhep Kadriu, kryetar i AAK-së, Dega në Gjilan dhe kandidat për kryetar të Komunës së Gjilanit ka mbajtur edhe tubimin...

Kadriu: Do të punojmë vazhdimisht për mirëqenjën e qytetarëve

  Gjilan, 7 tetor 2013 -Rexhep Kadriu, kryetari i AAK-së Dega në Gjilan, njëherit edhe kandidati për kryetar të Komunës së Gjilanit në Zgjedhjet Lokale...

Mustafa : Kemi qeverisur për qytetarin dhe me qytetarin

  Gjilan, 7 tetor 2013 - “Gjithë ajo që kemi bërë në këtë qeverisje me pak se gjashtë vjetë ka qenë qeverisje për qytetarin dhe...

Mustafa : LDK-ja do të fitojë Gjilanin dhe tërë Kosovën

  Gjilan, 5 tetor 2013 - " Nuk ka dyshim se Lutfi Haziri do të jetë kryetar i Komunës së Gjilanit dhe LDK do të...

Haradinaj : Nuk ka gjë më të vlefshme për Gjilanin se sa qeverisja e...

  Gjilan, 5 tetor 2013 -Koalicioni Zgjedhor AAK-LDD në Gjilan të shtunën përmes një tubimi ka hapur fushatën zgjedhore, ku kanë marrë pjesë edhe krerët...

Nis vaksinimi kundër gripit sezonal

Gjilan, 3 tetor 2013 -Në Komunën e Gjilanit që nga dita e sotme ka filluar vaksinimi i qytetarëve kundër gripit sezonal. Valbon Milazimi, drejtor...

Thaçi: E suksesshme do të jetë edhe storia për Universitietin Publik të Gjilanit

  Gjilan, 3 tetor 2013 -Me rastin e shënimit të fillimit zyrtar të punës së Universitetit Publik në Gjilan (UPGJ) të ejtën në Gjilan ka...

Kadriu: Do të punojmë për realizimin e idealeve të dëshmorëve

  Gjilan, 3  tetor 2013 -Rexhep Kadriu, kryetar i AAK-së, Dega në Gjilan, njëherësh edhe i kandiduar për kryetar të Komunës së Gjilanit në zgjedhjet lokale...

Mustafa shpreh besimin për fitoren e radhës

  Gjilan, 3 tetor 2013 -Në hapje të fushatës zgjedhore të PDK-së, Dega në Gjilan, Qemajl Mustafa ka thënë se në këto zgjedhje do të...

Kadriu : Qytetarët e Zhegrës do të përkrahen edhë në të ardhmen

  Gjilan, 1 tetor 2013 -Rexhep Kadriu, kryetar i AAK-së, Dega në Gjilan, njëherësh edhe kandidat për kryetar të Komunës së Gjilanit për Zgjedhjet Lokale...
-->