Aksident në Gjilan, tre të lënduar

0

 

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Gjilan

Si pasojë, tre persona kanë mbetur të lënduar.

Policia bën të ditur se të përfshira në aksident kanë qenë tri vetura.

“Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes tri veturave me targa lokale, ku si pasojë lëndime trupore pësojnë dy meshkuj shqiptarë dhe një femër shqiptare”, thuhet në raportin e policisë.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit.

PËRGJIGJU