Kryetari Haliti mori pjesë në takimin e organizuar nga FSK për nderë të festave të fund vitit

0

 

Me rastin e festave të fund vitit, Komanda e Forcave tokësore e FSK-së në Gjilan, ka organizuar pritje për Institucionet komunale dhe mekanizmat tjerë të sigurisë së rajonit të lindjes.

I pranishëm në këtë takim ishte edhe kryetari I komunës së Vitisë, Sokol Haliti, së bashku me kryesuesin e Kuvendit Komunal, Naim Pira./GJILANI.INFO/

PËRGJIGJU