Familja e Almedës dhe Çenarit urojnë vitin 2020

0

Aktorja dhe modelja shqiptare Almeda Abazi, njihet për bukurinë e saj.

Ajo ishte kurorëzuar në vitin 2007 si “Miss Tirana”, pastaj në vitin 2008 si “Miss Shqipëria” dhe “Miss Globe”.

Almeda që nga viti 2017 është e martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman, që për shqiptarët është i njohur me rolin e ‘Çenarit’.

Së fundmi, përmes një fotografie, dyshja bashkë me djalin e vogël kanë uruar të gjithëve, Gëzuar Vitin e Ri 2020.

PËRGJIGJU