Thursday, October 1, 2020
Pas angazhimeve për Vitin e Ri, Dua shijon pushimet me të dashurin

Pas angazhimeve për Vitin e Ri, Dua shijon pushimet me të dashurin

0

 

Ditë më parë, ajo performoi në Rockin të Dick Clark për festën e Vitit të Ri.

Kështu që Dua Lipa ishte e natyrshme e prirur të bënte një pushim në ditët pasuese, me të dashurin e saj Anwar Hadid, shkruan DailyMail.

Çifti së fundmi u fotografuan së bashku në jahtin e lavdishëm të David Grutman midis një rrethi të ngushtë miqsh.

Këngëtarja e hitit “One Kiss”, 24 vjeçe, kishte veshur një palë këpucë elegant të kombinuar me pantallona të shkurtra të bardha.

Dua dukej e bujshme në vështrimin elegant, ndërsa shihej me të dashurin dhe tregoi flokët e saj bionde.

Anwar gjithashtu dukej me shumë stil së bashku me të dashurën e tij pas argëtimit festiv.

Këngëtarja shqiptare dhe Anwar filluan lidhjen menjëherë pas ndarjes së Duas nga i dashuri i pesë viteve, kuzhinieri dhe modeli Isaac Carew, 33 vjeç, në fillim të qershorit.

Pasuritë e Duas thuhet se janë rritur në 14.4 milionë dollar, nga 3.5 sa ishin dy vite më pare. 

PËRGJIGJU