Arrestohet për dhunë në familje një qytetar në Gjilan

0

 

Në Gjilan, është arrestuar një person i dyshuar shtetas i Kosovës, për të cilin thuhet se kishte sulmuar fizikisht dhe kanosur një femër kosovare.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./GJILANI.INFO/

PËRGJIGJU