Sunday, September 20, 2020
Era Istrefi shfaqet atraktive dhe me shumë stil

Era Istrefi shfaqet atraktive dhe me shumë stil

0

 

Era Istrefi ka pozuar joshëse.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka pozuar tejet joshëse në imazhet e fundit të publikuara në Instagram.

E veshur me shumë stil, Era ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të shumtë, ndërsa ka treguar format trupore.

Duke u bazuar në numrin e ndjekësve, edhe komentet ishin të shumta.

Era është një nga këngëtaret shqiptare e cila ka arritur sukses ndërkombëtar./Lajmi.net/

PËRGJIGJU