Pesë të shëruar dhe dy raste pozitive me COVID-19 në Komunën e Kamenicës

0

 

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në Komunën e Kamenicës, dy (2) person kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 ndërsa pesë (5) të tjerë janë shëruar plotësisht.

Bilanci me COVID-19 në komunën tonë: 181 raste të identifikuara, 151 të shëruar plotësisht, 17 raste aktive dhe 13 të vdekur./GJILANI.INFO/

 

PËRGJIGJU