Superkupa e Kosovës zhvillohet në Antalia të Turqisë

0

 

Drita dhe Prishtina do të përballen në finale të Superkupës në një ndeshje, e cila do të zhvillohet në Antalia.

Ndeshja do të luhettë shtunën, më 23 janar, duke filluar nga ora 11:50.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here