Vetëm një rast pozitiv me COVID-19 dhe dy persona të shëruar në Komunën e Kamenicës

0

 

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Komunën e Kamenicës, një person është sheruar dhe tre të tjerë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Bilanci me COVID-19 në komunën tonë: 637 raste të identifikuara, 560 të shëruar plotësisht, 43 raste active dhe 34 të vdekur./GJILANI.INFO/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here