Autoritetet komunale të Vitisë përkujtuan Milaim Tahirin nga fshati Germovë

0

 

Milaim Tahiri ishte vrarë dhe masakruar në vitet e 90- nga forcat serbe

Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti me bashkëpuntor ka përkujtuar sot Milaim Tahirin nga fshati Germovë e Vitisë, i cili ishte vrarë dhe masakruar në vitet e 90- nga forcat serbe./GJILANI.INFO/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here