Shqiptarja e nominuar për çmimin prestigjioz “Global Woman Club”

0

 

Shqiptarja, Remzije Zeka Sherifi është nominuar për kategorinë Honorary Global Women nga “Global Woman Club”, transmeton albinfo.ch.

“E ngazëllyer dhe më se mirënjohëse për nominimin tim si finaliste në mesin e grave,  çmim prestigjioz i Global Woman Club në kategorinë Honorary Global Women”, shprehet zonja Remzije.

Postimi i plotë:

E ngazëllyer dhe mese mirënjohëse për nominimin tim si finaliste në mesin e grave nga tërë 🌎, çmim prestigjioz i

Global Woman Club në kategorinë Honorary Global Women, andaj që të përkrahni këtë nominim, ju lutem votoni në linkun: https://voting.globalwomanlounge.com/home.php
Për të votuar klikone linkun ju hapet faqja e Global Women Club, pasi keni regjistrur emalin tuaj hapet faqja e kategorive për çmime, shkoni te kategoiria e 5-të dhe gjeni nominimin për votim. Të gjithëve u jam mirënjohëse për kohën e përkrahje tuaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here