Besart Berisha shpërthen me dy gola në Australi

0

 

Western United e ka mposhtur 4-1 Macarthur FC.

Në këtë ndeshje ka shkëlqyer edhe sulmuesi shqiptar, Besart Berisha.

Ai shënoi dy gola, për 2-0 dhe rezultatin 4-0.

Kjo ishte ndeshja e shtatë këtë sezon për Berishën në A-League dhe ka shënuar deri më tani 3 gola.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here