11 raste pozitive me COVID-19 në Rajonin e Gjilanit

0

 

Gjatë 24 orëve të fundit, në rajonin e Gjilanit janë evidentuar gjithësejt 11 raste pozitive me Covid-19.

Në Komunën e  Gjilanit, 7 raste, në Komunën e Vitisë 2 raste dhe nga 1 rast në komunën e Kamenicës dhe Ranillugut, bëhet e ditur nga IKSHPK. /Gjilani Info/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here