Një rast pozitiv me COVID-19 në Komunën e Kamenicës

0
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Komunën e Kamenicës, një person ka rezultuar pozitiv me COVID-19.
Bilanci me COVID-19 në komunën tonë: 689 raste të identifikuara, 623 të shëruar plotësisht, 32 raste aktive dhe 34 të vdekur./Gjilani Info/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here