11 raste pozitive me COVID-19 dhe 3 të shëruar në Komunën e Kamenicës

0
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Komunën e Kamenicës, 11 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe tre të tjerë janë shëruar.
Bilanci me COVID-19 në komunën tonë: 743 raste të identifikuara, 634 të shëruar plotësisht, 75 raste aktive dhe 34 të vdekur. /Gjilani Info/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here