Monday, April 19, 2021
Ballina Gjilani+ VIP Publikohet një fotografi e rrallë e Rita Orës kur ka qenë fëmijë

Publikohet një fotografi e rrallë e Rita Orës kur ka qenë fëmijë

0

 

Këngëtarja ka postuar një foto nga fëmijëria.

Në storien e saj në Instagram ka ndarë imazhin me ndjekësit derisa shihet kur ka qenë e vogël.

Fansat e Ritës shpeshherë postojnë fotografi të saj duke mos munguar edhe ato të fëmijërisë.

Së fundi, 30 vjeçarja e ka publikuar  imazhin derisa shihet me flokët me ngjyrë të zezë dhe e buzëqeshur.

Ndryshe, fotot kur Rita Ora ka qenë fëmijë nuk mungojnë edhe nga nëna e saj Vera.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here