Sulmonte fëmijët e kopshtit, policia “arreston” hutën

0

 

Policia arriti që t’i jepte fund makthit të fëmijëve në një kopsht në Kataneze të Italisë, pasi arriti të kapte pas shumë përpjekjesh një hutë që sulmonte të vegjlit herë pas here.

Huta i sulej fëmijëve dhe njërin prej tyre e kishte plagosur në ballë dhe faqe.

Pasi u kap, shpendi u dërgua në një qendër të përshtatshme, ndërkohë që policia po punon për të gjetur pronarin që e ka braktisur, i cili do të denoncohet për braktisje kafshësh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here