Monday, April 19, 2021
Ballina Kronikë e zezë Një i mitur dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënën e tij në...

Një i mitur dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënën e tij në Gjilan

0

 

Një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj i mitur, transmeton Telegrafi.

Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 12:00, në Gjilan.

“Viktima femër kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari (djali i saj) i mitur mashkull kosovar. Është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar që i dyshuari të dërgohet në mbajtje për 24 orë”, thuhet në njoftim.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here