Ambasadori Dedaj takoi kryeparlamentarin Xhaferi

0

 

Ambasadori i Kosovës në Maqedoninë e Veriut, Gjergj Dedaj, është takuar me z.Talat Xhaferi, kryetar i Kuvendit të Republikes së Maqedoni së Veriut!.

“Kisha nderin dhe kënaqësinë ta takojë z.Talat Xhaferi, kryetar i Kuvendit të Republikes së Maqedoni së Veriut!.
Kryeparlamentarit Xhaferi, ia dhurova dy vëllimet e Fjalorit Enciklopedik të Kosoves!”, ka shkruar Dedaj në “Facebook”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here