Komuna e Vitisë edhe me 3 persona të infektuar nga COVID-19

0

 

Nga komuna e Vitisë janë konfirmuar sot 3 raste pozitive me COVID-19, kurse rastet janë raportuar nga Instituti Kombëtar i Shendetësisë Publike të Kosovës.

Në raportin e fundit të IKShPK bëhet me dije se rastet janë nga Vitia, Tersteniku dhe Sllatina e Epërme./Gjilani Info/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here