Edhe 70 raste të reja me Coronavirus nga komuna e Gjilanit

0

 

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka konfirmuar sot edhe për 70 raste të reja me Coronavirus nga komuna e Gjilanit

Ndërkaq mësohet se 66 raste janë nga qyteti i Gjilanit, 3 raste nga Livoҫi i Epërm dhe 1 rast nga Shillova./Gjilani Info/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here