Komuna e Kamenicës edhe me 7 raste pozitive me COVID-19 dhe 30 të shëruar

0
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Komunën e Kamenicës, shtatë persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe 30 të tjerë janë shëruar.
Bilanci me COVID-19 në komunën tonë: 1439 raste të identifikuara, 1144 të shëruar plotësisht, 244 raste aktive dhe 51 të vdekur./Gjilani Info/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here