Monday, September 20, 2021
Ballina Gjilani+ Kuriozitete 15 ndërtesa shemben njëkohësisht

15 ndërtesa shemben njëkohësisht

0

 

Autoritetet në Kinë shembën njëkohësisht 15 ndërtesa shumëkatëshe, të cilat ishin të braktisura.

Ndonëse ishin dashur vite për t’i ndërtuar, 15 qiellgërvishtësit ishin dëmtuar rëndë nga reshjet dhe për këtë arsye ishte vendosur shembja e tyre për të shmangur ndonjë incident të mundshëm.

Pamjet e shembjes së 15 ndërtesave janë me të vërtetë mbresëlënëse.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here