Gjilan: Kërcënon ish-bashkëshorten përmes mesazheve, arrestohet nga policia

0

 

Një qytetar shtetas i Maqedonisë është arrestuar në Gjilan, pasi që i njëjti në vazhdimësi përmes mesazheve kishte kanosur ish bashkëshorten e tij.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur më 4 janar, bëhet e ditur nga raporti i policisë./Gjilani.INFO/

PËRGJIGJU