Viti: Mbillen pemë dekorative në oborrin e shkollës së Tërpezës

0

 

Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti me bashkëpunëtor, ka marrë pjesë, sot, në aksionin e ndërmarrë nga nxënësit dhe personeli i shkollës fillore “Hysen Tërpeza” në Tërpezë për mbjelljen e pemëve dekorative.

Me këtë rast janë mbjellë 150 fidane në oborrin e kësaj shkolle./Gjilani.INFO/

PËRGJIGJU