Alarmante, 74 aksidente për 24 orë

0

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se në 24 orët e fundit është shënuar një numër i madh aksidentesh.

Në këtë periudhë kanë ndodhur 46 aksidente me të lënduar dhe 28 pa lëndime në njerëz, transmeton Indeksonline.

Po ashtu, policia ka shqiptuar 833 tiketa trafiku për kundërvajtësit.

PËRGJIGJU