Dhunohet një grua në Kllokot

0

 

Policia e Kosovës, ka njoftuar se është raportuar një rast i dhunimit të një gruaje, në një hotel nga një i dyshuar, në Komunën e Kllokotit.

Sa i përket viktimës nuk është bërë e ditur mosha e saj dhe gjendja e tanimshe.

Në raport thuhet se i dyshuari është arrestuar ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./GJILANI.INFO/

PËRGJIGJU