Monday, February 17, 2020
Marina dhe Geti vizitojnë shtëpinë e Ernest Hemingway

Marina dhe Geti vizitojnë shtëpinë e Ernest Hemingway

0

 

Për një vjetorin e martesës Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë udhëtuar në Kubë.

Çifti po shijojnë në maksimum udhëtimin në këtë vend si dhe nuk kursejnë imazhet në rrjete sociale.

Së fundi, Marina ka postuar disa imazhe me të cilat tregoi pjesë nga vizita në shtëpinë e shkrimtarit Ernest Hemingway.

“Tek shtepia e shkrimtarit Ernest Hemingway, ne te cilen banoi per rreth 20 vite.”, ka shkruar ajo mbi foto.

Për ndryshe, moderatoren tash e sa muaj nuk e kemi parë të angazhuar në ndonjë projekt televiziv.

PËRGJIGJU