Friday, January 24, 2020
Parisi bëhet edhe më “elegant” me Rita Orën

Parisi bëhet edhe më “elegant” me Rita Orën

0

 

Pas një kaloi një kohë në Nju Jork, Rita Ora është rikthyer në Evropë, por jo në shtëpinë e saj në Londër, por në Paris.

Rita është gjithmonë e veçantë me veshjen e saj dhe kështu është shfaqur edhe teksa është fotografuar në dalje të një hoteli në kryeqytetin francez.

Një veshje “ekstravagante” bardh e zi , e cila nxirrte në pah elegancën e këngëtares me origjinë shqiptare.

PËRGJIGJU