A po e konfirmon martesën Miley Cyrus?

0

 

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth duket se tashmë mund të jenë duke shijuar muajin e mjaltit.

Këngëtarja ka postuar disa fotografi romantike, bardh e zi, me Hemsworth – vetëm dy ditë pasi u përhap lajmi se çifti kishte kurorëzuar dashurinë e tyre.

PËRGJIGJU