Dua tregon pjesë nga klipi që do publikohet më 25 janar

0

 

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është gati për të sjellë këngën e re bashkë me klip më 25 janar.

Kënga mbanë titullin “Swan Song”, e që në shqip i bie “Kënga e mjellmës”, kjo këngë është edhe pjesë e filmit “Alita: Battle Angel”, që do ketë premierën këtë vit.

Dua nëpërmjet një video të publikuar në rrjetin social Instagram, ka paralajmëruar këngën dhe klipin e realizuar.

“Alita: Battle Angel” është një film aksion kibernetik i bazuar në veprën e Battle Angel Alita që në Japoni njihet si Gunnm.

PËRGJIGJU