Nuk ndalet ylli i Kosovës, një tjetër gol për Werderin

0

 

Ylli i Kosovës, Milot Rashica nuk ka të ndalur.

Mesfushori kosovar i Werder Bremenit, ka shënuar një tjetër gol për skuadrën gjermane.

Djali nga Vushtrria ka kaluar Werderin në epërsi kundër Augsburgut, duke shënuar gol qysh në minutën e pestë, transmeton RTKLive.

Werder dhe Augsburg, po luajnë në kuadër të Bundesligës gjermane.

 

PËRGJIGJU